Assessor Logo
Value information
Property:    99900842600
Value Information
Tax Year2026202520242023202220212020201920182017
Assessment Year2025202420232022202120202019201820172016
 
Market Value Land$0$0$0$0$0$0$0$0$0$0
Market Value Buildings$69,200$64,300$57,900$85,100$57,200$46,000$43,400$10,600$11,300$16,600
Market Value Total$69,200$64,300$57,900$85,100$57,200$46,000$43,400$10,600$11,300$16,600