Assessor Logo
Value information
Property:    57570000200
Value Information
Tax Year20262025202420232022
Assessment Year20252024202320222021
 
Market Value Buildings$0$0$0$0$0
Market Value Land$0$0$0$0$22,300
Market Value Total$0$0$0$0$22,300
Market Value Buildings$0$0$0$0$0
Market Value Land$0$0$0$93,200$0
Market Value Total$0$0$0$93,200$0
Market Value Buildings$0$0$521,800$0$0
Market Value Land$0$0$116,700$0$0
Market Value Total$0$0$638,500$0$0
Market Value Buildings$0$542,100$0$0$0
Market Value Land$0$144,800$0$0$0
Market Value Total$0$686,900$0$0$0
Market Value Buildings$497,900$0$0$0$0
Market Value Land$139,800$0$0$0$0
Market Value Total$637,700$0$0$0$0