Assessor Logo
Value information
Property:    49605100400
Value Information
Tax Year2026202520242023202220212020201920182017
Assessment Year2025202420232022202120202019201820172016
 
Market Value Land$181,300$168,600$140,500$118,400$98,200$100,300$65,900$63,800$58,200$59,850
Market Value Buildings$166,000$121,800$127,600$122,900$110,400$84,200$85,600$84,800$79,200$79,000
Market Value Total$347,300$290,400$268,100$241,300$208,600$184,500$151,500$148,600$137,400$138,850