Assessor Logo
Value information
Property:    21711440401
Value Information
Tax Year2026202520242023202220212020201920182017
Assessment Year2025202420232022202120202019201820172016
 
Current Use Land$147,330$0$0$0$0$0$0$0$0$0
Current Use Buildings$935,700$0$0$0$0$0$0$0$0$0
Current Use Total$1,083,030$0$0$0$0$0$0$0$0$0
Market Value Land$191,300$182,000$175,700$143,400$155,600$109,500$110,900$98,900$88,200$86,600
Market Value Buildings$935,700$1,007,700$941,300$1,232,400$1,005,400$741,400$722,500$603,400$618,000$575,700
Market Value Total$1,127,000$1,189,700$1,117,000$1,375,800$1,161,000$850,900$833,400$702,300$706,200$662,300